GOREX A JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Všechno to asi začalo už na učňáku v Jawě. Po škole následovala vojna na Slovensku, v Seredi, kde jsem dva roky prodrncal na sedačce Tatry u ženistů. Vůně benzínu a vrkot motorů mě nepřestali přitahovat. Po vojně jsem se do Jawy vrátil. Takže zase motorky, kam se podíváš.

Po pádu železný opony se otevřel trh na západ, tak bylo jasný, že dovážet do republiky prací prášky asi nebudu. Můj život se začal točit kolem aut, motorek a nakonec i čtyřkolek.

Velkým vzorem pro mě vždycky byla konkurence. Díky ní jsem zjistil, že cesta k úspěchu bude trnitější a podstatně delší. Vzdát se bez boje ale nikdy nebyl můj styl.

A přesně tady se začala psát historie Gorexu, kterej bych ti teď rád představil.

Jsme rodinná firma. Skvělej tým. Nadšenci do všeho, co voní benzínem.

Zatím jsme pidifirmou. A nestydíme se za to. Díky vaší důvěře pod křídly Gorexu rosteme už 13let. Prioritou je kvalita a zákaznickej servis. Přes to motorka ani čtyřkolka nejede! Máme síť prodejců po celém Česku a Slovensku. V posledních letech to rozjíždíme i v Polsku.

Dovážíme dětské i pracovní mašiny od značky Goes. Koupíš u nás i kvalitní příslušenství značek Iron Baltic, GKA, Moose nebo třeba oblečení Kenny. 

V loňském roce jsme se stali importéry motorek VOGE pro Slovensko a letos i prodejcem v Benešově a okolí. Čtyřkolkami to tedy nekončí.

S námi si vždy dobře pokecáš. Jedeme na pohodový vlně.

Jsme GOREX. Přijď a poznej nás osobně.